O nas

Oferujemy profesjonalne badania zachowań grup konsumenckich w Internecie, na podstawie których planujemy i wdrażamy angażujące aktywacje promocyjne w Internecie oraz poza rzeczywistością wirtualną. Doświadczenie oraz wiedza naszego zespołu zdobyte na przestrzeni ostatnich lat, przy współpracy z największymi markami na polskim rynku, pozwala nam oferować usługi marketingowe na najwyższym poziomie.

 

Podążamy za nowymi trendami w branży reklamowej, wykorzystując innowacyjne narzędzia promocji, od marketingu w społecznościach internetowych, reklamy kontekstowej, poprzez video marketing, mobile marketing, buzz marketing, czy promocję w blogosferze. Jesteśmy profesjonalną agnecją content marketingową, która łączy kompetencje SEO z tworzeniem wizerunkowych treści.

 

Internet to jednak nie wszystko, nowy konsument to nie tylko nowe media, ale również nowe zachowania konsumenckie. Wiemy jak ważna jest rozrywka i niekonwencjonalna komunikacja poza siecią. Profesjonalna oferta organizacji eventów oraz marketingu partyzanckiego pozwala nam docierać z komunikacją poza Internetem.

 

Tworzymy unikatową ofertę łączącą komunikację w nowych mediach z tradycyjnymi kanałami dotarcia, przy szczególnym wykorzystaniu marketingu rozrywki. Nasze spore doświadczenie przy organizacji imprez oraz komunikacji sieciowej dają gwarancję profesjonalnie przeprowadzonej kampanii reklamowej przy wykorzystaniu zintegrowanych działań promocyjnych.

 

Odważne strategie promocji, innowacyjne narzędzia, szalone pomysły i angażujące kreacje to Vacaloca.

Zespół