Obsługa on-line

Współpracując z naszym klientem przez trzy lata, na bieżąco administrowaliśmy stronami internetowymi czterech stołecznych galerii handlowych: Złote Tarasy (w tym Social Media), Galeria Mokotów, Arkadia oraz Wileńska.

 

 

Ponadto jesteśmy autorami wielu wdrożonych rozwiązań, na przykład systemu do rezerwacji spotkań ze stylistką online czy mapy centrów handlowych.

W ramach współpracy utrzymywaliśmy stałe stosunki z zagranicznymi oddziałami firmy, zwłaszcza przy integracji autorskiego systemu CMS z zaprojektowanymi przez nas stronami.

 

 

Na bieżąco uzupełnialiśmy strony o nowe zakładki i wprowadzaliśmy aktualizacje oraz autorskie rozwiązania informatyczne do kompleksowej obsługi stron galerii. Przy współpracy z Galerią Złote Tarasy, wprowadziliśmy w owym czasie Centrum na drugie miejsce na Facebook'u wśród wszystkich galerii handlowych w Polsce.

 

 

Ponadto byliśmy odpowiedzialni za kampanie punktowe (promocja wydarzeń w galeriach handlowych, aplikacji mobilnych), wykorzystując reklamy w sieciach kontekstowychkanałach mobilnychReal Time Bidding, czy Google Search.