PowerYourMind

Inwestor XXI wieku różni się od Wilka, którego znasz z amerykańskich filmów. Zmieniły się czasy, a wraz z nimi technologia i sposoby inwestycji.

 

Kim zatem jest nowoczesny trader? Czym się interesuje, co go napędza, jak żyje?

 

Sprawdziliśmy to specjalnie dla X-Trade Brokers. Okazało się, że grupa docelowa to świadomi inwestorzy, ceniący rozwiązania smart, interesujący się zagadnieniami z dziedziny motywacji, biznesu, technologii i lubiący solidny zastrzyk adrenaliny.

 

Z myślą o nich, zaplanowaliśmy stworzenie lifestylowego bloga i społeczności dla inwestorów.

 

Portal PYM

 

Zaczęliśmy od współpracy z Ambasadorami, których zaangażowaliśmy w komunikację i zachęciliśmy do propagowania wspólnie z nami idei życia na własnych zasadach. Do komunikacji zaangażowaliśmy m.in. vlogera i pasjonata sportów ekstremalnych Jacka Gadzinowskiego, wielokrotnego mistrza kickboxingu Piotra Bąkowskiego oraz blogera – Facet Normalny. Tworzone wraz z Liderami filmy inspirują do odnalezienia własnej drogi i kroczenia ścieżką prawdziwego zysku.

 

W kolejnej fazie komunikacji do wyselekcjonowanych liderów wysłaliśmy e-mailing oraz przesyłkę kreatywną, zachęcającą do współtworzenia z nami portalu.

 

Wszystkie wspomniane aktywności kierują do bloga PowerYourMind.pl

 

Tutejszy content tworzony jest w oparciu o najpopularniejsze wśród traderów kategorie: lifestyle, life-hacking, technologia, motywacja, inwestycje. Na potrzeby bloga piszemy artykuły, projektujemy infografiki, videoinfografiki oraz produkcje filmowe z „Ambasadorami Życia na własnych zasadach”.

 

 

 

Infografika
Infografika